Hikvision v. Arlo نصب دوربین امنیتی اورلاندو

هایک ویژن در مقابل آرلو: کدام یک برای نصب دوربین های حرفه ای دوربین امنیتی در اورلاندو فلوریدا بهترین است؟

ما در دنیایی زندگی می کنیم دوربین های امنیتی هوشمند که تقریباً هر کاری را که ذهن ما تصور کند می تواند انجام دهد. هر ساله افراد باهوش همچنان به تغییر و افزایش نحوه استفاده از دوربین و استفاده از آن کمک می کنند. از نظارت مجازی بر دوربین های خود از هر کجای دنیا تا زمان آماده به کار بیش از 24 ساعت. ما به توانایی ذخیره سازی محتویات این دوربین ها در فضای ذخیره سازی ابری اشاره نکردیم.

Netgear ، Arlo و Hikvision برخی از دوربین های نظارتی خانگی هستند که می توانند همه کارها را انجام دهند ، از سنسور تشخیص حرکت گرفته تا اعلان هشدار تلفن های هوشمند ، پخش مستقیم فیلم ، حصارکشی منطقه و موارد دیگر در مورد ساخت این نوع دوربین ها برای استفاده شخصی و تجاری بسیار فکر شده است.

خود Arlo از نظر محتوایی که ارائه می دهد با Hikvision متفاوت است. هر از گاهی علاقه مندان به دوربین را می یابیم که در حال خرید برخی از بهترین ابزارها هستند که می توانند دست به دست هم دهند تا قیمت خاصی داشته باشند. اکثر این افراد با دو مارک Netgear Arlo و Hikvision آشنا هستند و اغلب مقایسه می کنند که بهترین سیستم امنیتی دوربین یکپارچه بین Netgear Arlo و Hikvison؟

اگر جدیدترین راه اندازی دوربین ها کاری است که باید انجام شود ، پایین آوردن آنها از یک محفظه متفاوت برای درک قدرت هر دوربین کار درستی است. این دوربین ها در سراسر جهان تقاضای زیادی دارند و منصفانه است که روشن کنیم آنچه همه را از هم جدا می کند ، شروع می شود با این.

لنزها
هایک ویژن دارای یک لنز 2.8 میلی متری است که بر روی صفحه عکس سوار می شود و با گرفتن عکس یا فیلم برداری می توان به راحتی به آن دسترسی داشت. از طرف دیگر ، Arlo به لنز ثابت خود در حین استفاده معروف است.
لنز ثابت ، پاک کردن ، تمیز کردن و استفاده مجدد را دشوار می کند. این همچنین به معنای محکم بسته شدن آنها با دوربین است ، در حالی که لنز هایک ویژن انعطاف پذیر است.

وضوح
با توجه به ماهیت دوربین هایک ویژن ، این دوربین با وضوح 8MP ، 5mp ، 3mp ، 2mp یا 1mp ساخته شده است تا با ثبت عکس ها در HD ، تجربه کاربری بی نظیری را ارائه دهد. اندازه همه آنها به ترتیب در پیکسل (3264 64 2448) ، (2560 1920 1920) ، (2048X1536) ، (1920X1080) و (1280X720) است. رزولوشن های Arlo فقط 1080p هستند.
پیکسل ها فیلم ها و تصاویر با کیفیت بهتری به دوربین می دهند که می توانند به سرعت بزرگ شوند. هرچه پیکسل ها بالاتر باشد ، کیفیت بهتری دارد.

دید شب
هر دو از دید در شب پشتیبانی می کنند ، به این معنی که می توانند حتی در شب با فناوری پیشرفته تصاویر را ضبط کنند.

سنسور تشخیص حرکت
Hikvison و Arlo دارای حسگرهای حرکتی داخلی هستند که می توانند حرکت هر چیزی را در هر زمان تشخیص داده و مستقیماً به سرور ارسال کنند. Arlo هم تشخیص حرکت و هم حرکت را ثبت می کند.

تشخیص حرکت اوج ویژگی امنیتی سطح موجود در اکثر دوربین های امنیتی یکپارچه است.

سمعی
هر دو هایک ویژن و Netgear Arlo با یک بلندگو و میکروفون دو طرفه تعبیه شده اند. این یکی از دلایلی است که آنها می توانند در صورت نیاز به تأیید صدا برای سیستم امنیتی ، به راحتی به بلندگوهای خارجی متصل شوند.

ذخیره سازی
Hikvison سوابق خود را در یک کارت MS تقریباً 128 گیگابایتی برای بازیابی آسان و مستندسازی ذخیره می کند. از طرف دیگر ، Arlo از سیستم ذخیره ابری استفاده می کند که هفت روز اول قبل از شروع پرداخت رایگان است.

ذخیره سازی ابر در صورت خرابی عمده دستگاه فیزیکی ضروری است. داده ها را می توان به راحتی بازیابی کرد.
هر دو از wifi و مشاهده از راه دور پشتیبانی می کنند ، اگرچه قیمت آنها متناقض است.
بهترین گزینه برای افراد حرفه ای در اورلاندو ، بهترین سیستم امنیتی برای تجارت و بهترین سیستم امنیتی در اورلاندو، Hikvison است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *