Ikos Andalusia افتتاح می شود و “راه نامحدود زندگی” را به Estepona می آورد

تجربه برتر

فعالیت های زیادی برای لذت بردن از Ikos وجود دارد – از جمله تنیس ، ایروبیک در آب ، بسکتبال ، والیبال ساحلی ، یوگا ، بوسی ، قایق رانی ، TRX ، گشت و گذار در باد (لیست بی پایان است). همچنین فعالیتهای ویژه ورزشی و کودکان ، فعالیتهای گروهی مانند بازیهای رومیزی ، مینی دیسکوها و حتی MINI Drive Adventure (همه مهمانان می توانند برای بازدید از جالبترین مکانها یک ماشین MINI را بصورت رایگان تحویل دهند ؛ رزرو قبلی لازم است).

در بدو ورود از پذیرش بازدید کنید و خدمات و تجربیات رایگان زیادی را از جمله هزینه های سبز ، کارت های موزه و موارد مشابه بخواهید.

بچه ها فقط می خواهند سرگرم شوند

بچه ها از فعالیت های زیادی در Hero Kids Club لذت می برند ، از جمله بازی های گروهی ، بیلیارد ، جمع آوری پوسته ، شکار گنج و موارد دیگر! Hero Crèche و Mini Club توسط متخصصان مراقبت از کودکان مطابق با استانداردهای سخت انگلیس اداره می شود. در ساحل ، والدین می توانند کمی از “وقت من لذت ببرند” در حالی که کارکنان Baby Beach Care از فرزندان گرانقدر شما مراقبت می کنند. اگر به چیزی ورزشی علاقه دارید ، درباره بسیاری از فعالیت های دریایی ، از جمله ورزش های آبی موتوری ، س askال کنید!

خدمات بی نظیر

برای بهترین تجربه سفارشی ، مجموعه لوکس ، ویژگی های برتر و امکانات رفاهی اختصاصی را رزرو کنید. این موارد از شامپاین Taittinger هنگام ورود و برنامه ریزی شخصی برای تعطیلات گرفته تا PlayStation در صورت درخواست ، دسترسی به منطقه منحصر به فرد ساحل و درمان های آبگرم رایگان را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *