Jumping July – مجله ضروری ماربلا ژوئیه 2021

اینجاست ، اکنون است ، گرم است و خنک! تابستان سرانجام کاملاً بر سر ما است و شدت آن را کور می کند. وقت آن است که بیرون بروید و آفتاب را روی صورت خود و باد را در موهای خود احساس کنید – برای الهام گرفتن ، برخی از سواحل فوق العاده زیبا را در این شماره بررسی کنید.

ما همچنین مجموعه خیره کننده Ritz-Carlton Yacht را ارائه می دهیم ، که دوره جدیدی را در سفرهای لوکس آغاز می کند و دوباره به خشکی می پردازید و اقامت در همان استراحتگاه عالی Finca Cortesin را نیز در نظر بگیرید.

“جولای یک تاریخ کور با تابستان است” HAL BORLAND

آیا می دانید جگوار متعهد است تا سال 2025 کل ناوگان آنها را به برق تبدیل کند؟ اگر جگوار I-Pace جدید 2021 بیانگر آنچه در آینده خواهد آمد ، آن را روشن کنید!

به دنبال گزارش چشمگیر سرمایه گذاری در ویسکی در دسامبر 2019 ، یکی از پرطرفدارترین مقالات ما ، ما به روز می کنیم که چرا هرگز زمان بهتری برای سرمایه گذاری در اسکاتلند در سال 2021 نبوده است.

در جای دیگر ، مصاحبه اختصاصی ما با برنده دو بریتانیایی ، دعا لیپا ، و ویژگی های طراحی دوگانه ما را در تختخواب های آفتاب Gallotti & Radice و Spa از دست ندهید.

سرانجام ، به شراب های مدال Bodega Inurrieta بپردازید و برای یک باشگاه ساحلی که تمام آرزوهای شما را برآورده می کند ، چیزی بیشتر از Ocean Club در Marbella نباشید. ادامه مطلب را بخوانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *