Lorex v. Night Owl | SafeWise


لورکس تقریباً در هر رده برنده است. اگرچه هر دو برند کاربردهای ناخوشایندی دارند ، اما یک نرم افزار مناسب Lorex در این دسته برنده می شود. تنها چیزی که جغد شب با آن برنده می شود قیمت است و فقط با اختلاف کمی.

  • جغد شب کمی ارزان تر است.
  • Lorex گزینه های بیشتری برای دوربین باتری دارد.
  • Lorex بهترین دوربین زنگ دار را دارد.
  • Lorex به شما امکان می دهد از طریق یک مرکز هوشمند خانه فیلم ها را مشاهده کرده و با دوربینها ارتباط برقرار کنید.

در این گروه جغد شب برنده می شود. دوربین ها و سیستم های آن به طور مداوم ارزان تر از Lorex هستند ، اما نه چندان زیاد. به عنوان مثال ، ما مقایسه کردیم سیستم DVR 4K Lorex با چهار دوربین s یک سیستم مشابه از بوف شب و شب بوف را کمی مقرون به صرفه تر یافت. این تفاوت فقط 30 دلار بود. اگر به کیف پول خود نگاه کنید ، این می تواند یک عامل بزرگ باشد.

از آنجا که Lorex برنامه ای دارد که به خوبی کار می کند ، ما این دسته را به نفع Lorex می نامیم. برنامه Lorex Home این امکان را به شما می دهد تا فیلم ها را مشاهده کرده و با دوربینها ارتباط برقرار کنید. پیمایش و دریافت نظرات خوب مشتری آسان است.

گرچه Lorex از فضای ذخیره سازی ابری پشتیبانی نمی کند ، اما برنامه دیگری دارد – برنامه ای که در آن می توانید از طریق ابر به سیستم خود متصل شده و فیلم ها را مشاهده کرده و از راه دور با دوربینها تعامل داشته باشید.

برنامه Lorex Cloud دارای نظرات وحشتناک و رتبه بسیار کمی در فروشگاه Google Play و Apple Store است. به نظر می رسد مشکلات زیادی وجود دارد. هنگامی که ما سعی کردیم ، متوجه شدیم که چندان کاربر پسند نیست. آیکون ها بهم ریخته و گیج کننده بودند.

Night Owl در حال حاضر فضای ذخیره سازی ابری ندارد ، زیرا در زمان نوشتن مقاله تحت تعمیر و نگهداری قرار دارد. چندین برنامه Night Owl برای مشاهده و تعامل با دوربین ها وجود دارد ، از جمله Night Owl Connect. همه آنها دارای درجه بندی یک و دو ستاره برای خرابی ، مشکلات اتصال و یک مشکل کلی هستند.

هر دو سیستم امنیتی Lorex و Night Owl دارای دوربین های سیمی ، AC و باتری هستند. اگر می خواهید از بین انواع دوربین های بی سیم یکی را انتخاب کنید ، Lorex یک انتخاب واضح است.

Lorex دارای دوربین های داخلی و خارجی است که از طریق باتری کار می کنند. با این کار می توانید سیستم خود را به روشی متناسب با اندازه و نیازهای خانه خود بسازید.

Night Owl فقط دو گزینه باتری دارد و آنها سیستم های چند دوربین با سه تا چهار دوربین هستند. انتخاب مناسبی برای مستاجر یا خانه های کوچک نیست.

دوربین زنگ درب به روشی محبوب برای نظارت بر راهرو جلو و محافظت از بسته ها در برابر سارقان بالقوه تبدیل شده است ، بنابراین ما گزینه های زنگ درب Lorex و Night Owl را برای شما مقایسه می کنیم. ما فکر می کنیم هر دو بسیار عالی هستند ، اما زنگ در ویدئو در لورکس برنده آن است. گرچه گران است ، اما از ویژگی های بیشتری برخوردار است ، دارای فضای ذخیره سازی است و از فیلم با کیفیت بهتری برخوردار است.

برای مقایسه بین سیب و سیب ، بیایید نگاهی به بهترین دوربین های زنگ درب آنها در کنار یکدیگر بیندازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *