Mayflex مدیر حساب جدید Midlands را منصوب می کند

در آوریل 2020 ، مایفلکس ، توزیع کننده Converged IP Solutions ، مدیر حساب جدیدی را برای مدیریت و توسعه حساب ها در میدلندز و مناطق اطراف آن منصوب کرد ، با تمرکز ویژه بر سبد محصولات امنیتی به عنوان بخشی از راه حل همگرا.

متیو فرتینگ در اواخر ماه مارس به این تجارت پیوست و از پس زمینه نصب کننده امنیت به مایفلکس آمد ، بنابراین با نوع کارفرمایی که مایفلکس با آن کار می کند آشنا است. متیو پس از کار در یک نقش کلی برای فروش و مدیریت حساب های ملی ، در حال حاضر تحت القا full کامل ، البته از راه دور است ، تا آماده شود برای زمانی که ممکن است در سفر به پایگاه مشتری خود باشد.

مناطق تحت پوشش متیو شامل دربی ، ناتینگهام ، لستر ، نورتهمپتون ، بیرمنگام ولورهمپتون ، کاونتری ، تلفورد ، پیتبورو و کمبریج است.

تام فیلس ، رئیس فروش امنیتی مایفلکس ، اظهار داشت: «متیو در یک زمان استثنایی برای صنعت و کشور به تیم میفلکس پیوسته است. ما با استفاده از ابزارها و زیرساخت های ایجاد شده توسط تیم IT خود ، با یک برنامه استقرار از راه دور کامل رو به جلو هستیم. “

تام ادامه می دهد: “ما این زمان اضافی را برای آموزش متیو در مورد تمام سیستم های تجاری و طیف گسترده ای از فروشندگان پیشرو در صنعت که Mayflex از جمله Avigilon ، Axis ، Hikvision ، MOBOTIX ، Paxton و Suprema از طریق وبینارها و آموزش های آنلاین توزیع می کند ، صرف خواهیم کرد. “

سرانجام ، تام اظهار داشت ، “دانش و تخصص ماتیوز منابع اختصاصی دیگری را برای پایگاه مشتری ما فراهم می کند تا با آنها کار کنیم تا از Mayflex و سبد محصولات ما بیشترین بهره را ببریم. همراه با مجموعه “خدمات پشتیبانی تخصصی” ما ، مانند نصب قبل از دستگاه های IP و دوربین های سفارشی ، سمپاشی ، به نام چند مورد.

متیو اظهار داشت: “من مشتاقانه منتظر ملاقات با همکاران و مشتریان خود هستم ، به آنها در مورد نیازهای پروژه خود کمک می کنم و با تخصص و مشاوره از آنها برای کمک به Mayflex در هنگام ایجاد فرصت های پروژه ، امنیت و نصب ، به توزیع کننده کمک می کنم.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد طیف گسترده ای از محصولات امنیتی توزیع شده از طریق وب سایت Mayflex.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *