Milestone Systems معاون جدید رئیس EMEA را منصوب کرد

Milestone Systems ، یک شرکت پلت فرم باز در نرم افزار مدیریت ویدیوی IP (VMS) ، معاون جدید خود را برای EMEA ، Malu Musten Dihr Toft ، که همچنین به عضویت تیم مدیریت گسترده Milestone Systems تبدیل می شود ، اعلام می کند. این مسئول کل منطقه EMEA ، عملیات فروش EMEA ، توسعه مصرف کننده و پشتیبانی EMEA خواهد بود و بر تقویت بیشتر جامعه شریک EMEA توزیع کنندگان ، نصب کنندگان ، شرکای راه حل و تولیدکنندگان دوربین تمرکز خواهد کرد.

“من از پیوستن به Milestone Systems بسیار هیجان زده هستم و مشتاقانه منتظر عضویت در این شرکت آینده نگر و جدید هستم. Malu Musten Deer Toft گفت: “مفهوم گشودگی و جامعه بخشی عمیق از DNA مایلستون سیستمز است و بدون شک یکی از دلایلی است که منجر به گسستی خواهیم شد که در سالهای آینده صنعت امنیت را تغییر خواهد داد.”

نوآوری و توسعه تجارت نقش مهمی در حرفه مالو موستن دهر تفت در صنعت ارتباطات از راه دور داشته است – صنعتی که با ظهور ارتباطات از راه دور تلفن همراه و معرفی تلفن های هوشمند واقعا مختل شد. وقفه در مواقعی رخ می دهد که مشتریان نیاز به تغییر داشته باشند ، بنابراین ضروری است که مشتری ها و نیازهای آنها برای طراحی خدمات و محصولات را درک کنیم ، طبق گفته مالو موستن دیهر تافت.

“سیستم های Milestone پیشرو در صنعت است و هدف ما حفظ این موقعیت است. هدف من توسعه بیشتر منطقه EMEA و حمایت از سازمان فروش و جامعه شرکای ما در مورد بازنگری در نحوه تجارت و به ویژه چگونگی رشد یک کسب و کار با هم به عنوان یک جامعه است. “

“ما به دنبال شخصی با مهارت رهبری اثبات شده و توانایی تفکر متفاوت بودیم. ما معتقدیم که صنعت امنیت با تغییرات قابل توجهی روبرو است و مالو موستن دهر توفت شخص مناسبی برای هدایت این تغییر در منطقه EMEA و حمایت از جاه طلبی ما برای افزایش رشد در سالهای آینده است. ” هیون پترسن ، سیستم های مایلستون ، می گوید.

Malou Mousten Dyhr Toft پس از یک کار طولانی و قابل توجه در Telenor ، اخیراً به عنوان مدیر B2B به Milestone Systems پیوست. در سال 2016 ، مالو به عنوان 100 استعداد برتر تجارت توسط مجله ملی تجارت دانمارک ، برلینگسکه تیدهنده انتخاب شد. Malou Mousten Dyhr Toft در دفتر مرکزی Milestone Systems در کپنهاگ مستقر خواهد شد و مستقیماً به Kenneth Hyun Petersen ، مدیر ارشد فروش و بازاریابی گزارش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *