Solpuri ، لوکس و ظرافت در فضای باز

همانطور که از بهار عبور می کنیم و وارد فصل آفتابی تابستان می شویم ، بسیاری از ما زمان بیشتری را در خارج از منزل ، استراحت و لذت بردن از هوای زیبا خواهیم گذراند. به همین دلیل اکنون زمان مناسبی است که می توانید فضاهای بیرونی خود را ، چه در باغ و چه در تراس ، مورد بررسی قرار دهید و ببینید که چگونه می توانید آنها را برای روزهای خوب پیش رو آماده کنید.


WORDS: JAMES SINCLAIR، عکس: مورد علاقه های SOLPURI

مرا در این مجله دیجیتال ببر

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-676025”))؛

همانطور که از بهار عبور می کنیم و وارد فصل آفتابی تابستان می شویم ، بسیاری از ما وقت بیشتری را در خارج از منزل سپری خواهیم کرد و به استراحت و لذت بردن از هوای زیبا می پردازیم. به همین دلیل اکنون زمان مناسبی است که می توانید فضاهای بیرونی خود را ، چه در باغ و چه در تراس ، مورد بررسی قرار دهید و ببینید که چگونه می توانید آنها را برای روزهای خوب پیش رو آماده کنید.


WORDS: JAMES SINCLAIR، عکس: مورد علاقه SOLPURI

این را در ژورنال دیجیتال ببینید


UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-498774”))؛

با تعدادی از طرح های برنده جایزه که بر راحتی ، کیفیت و دوام تمرکز دارند ، وارد solpuri ، تولید کننده معتبر آلمانی مبلمان لوکس در فضای باز شوید.

SOLPURS – الهام گرفته از خورشید

نام این شرکت از نمک گرفته شده است و از خورشید الهام گرفته و با طراحی خالص شده است و طیف وسیعی از محصولات این اصول را منعکس می کند. هدف آن ایجاد روندهای جدید برای زندگی در فضای باز با اختلافات لذت بخشی است که به مجموعه solpuri شخصیت منحصر به فرد خود می بخشد – استحکام سبک ، مدرنیته بی انتها ، دنجی جذاب و ظرافت ظریف.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-262535”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-271177”))؛

طراحی پایدار

قطعات جداگانه حاصل یک ترکیب دقیق تنظیم شده در ترکیب با فن آوری های مدرن تولید هستند. در اینجا عنصر طراحی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است ، که در زیبایی ابدی و توجه دقیق به جزئیات در هر عنصر آشکار می شود. واحدهای تمام شده از کیفیت حسادتآمیزی برخوردار هستند ، دوام آنها را حتی در برابر مقاومت در برابر شرایط شدید آب و هوایی تضمین می کنند.

فاکتور راحتی

راحتی از جنبه های کلیدی است و هدف سولپوری ارائه آن در بالاترین سطح است تا ساعات آرام را بتوانید در کنار عزیزانتان بگذرانید یا در تنهایی بنشینید یا دراز بکشید و در تراکم حسی که برند با آن شناخته می شود ، ببندید. این امر با کار با انتخاب طراحان مشهور و هماهنگ با مواد با کیفیت بالا برای ایجاد مبلمان ظریف مینیمالیستی برای این لحظات زیبا در هوای آزاد حاصل می شود.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-424307”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-589201”))؛

ارزش های پایدار

این شرکت همچنین مسئولیت های خود را با استفاده از ساج مورد استفاده مزارع پایدار مجاز در آسیا جدی می گیرد. به همین ترتیب ، همه مواد قابل بازیافت هستند و تمام اجزای چوب به طور عادلانه معامله می شوند.

دقیقاً مهندسی

مجموعه های فولاد ضد زنگ و آلومینیوم فقط با استفاده از آلیاژهای با بالاترین کیفیت مونتاژ می شوند ، که همراه با ساختارهای دقیق ماشین کاری شده حداکثر پایداری و دوام را تضمین می کنند. دور نهایی با دست ، تکمیل هر مبلمان است.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-355903”))؛

محصولات جدید برای سال 2021

سلپوری با گسترش دامنه خود برای سال 2021 صندلی غذاخوری VERA ، میز CHARLIE ، چراغ های ماه و سالن های فضای باز جدید ، سالن CARO و سالن BOXX را راه اندازی کرده است.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-949338”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-691755”))؛

صندلی غذاخوری VERA

صندلی ناهار خوری جدید VERA با داشتن یک قاب آلومینیومی باریک با پایه های نوک تیز و یک مدل بافتنی متمایز ساخته شده از طناب String-Flex ، به راحتی قابل استفاده است ، در حالی که تکیه گاه های ساک و ساک آن لطیف و نرم است.

جدول چارلی

این م componentلفه جدید با ظاهری نرم ، حاصل ترکیبی از پاهای متناسب و نوک تیز با شکلی به آرامی گرد روی سطح میز مشخص می شود. قاب آلومینیومی با روکش پودر در انتراسیت ، سفید و بنزینی موجود است. تاپ های میز را می توان از دکتون ، سرامیک یا ساج انتخاب کرد ، که منجر به تعدادی ترکیب رنگ وسوسه انگیز با توجه به سلیقه افراد می شود.

طراح: هافمن کهلیس طراحی

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-939869”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-526626”))؛

چراغ های ماه

جوی مانند نور ماه و به ویژه برای استفاده در فضای باز طراحی شده ، طراحی تمیز لامپ های MOON شب های جذاب تابستان را با نور کاملاً جدیدی ارائه می دهد. سه پایه الیافی حلقه ای را که منبع واقعی نور را احاطه کرده است ، به طور ایمن نگه می دارند – یک صفحه خورشیدی که می تواند از راه دور کم نور و کنترل شود. در سه ارتفاع موجود است: MINI در 50 سانتی متر ، MIDI در 100 سانتی متر و MAXI در 150 سانتی متر ، که هر کدام به ترتیب شعاع بیشتری از نور را ایجاد می کنند.

همچنین یک چراغ طبقه با کشش شانه در دو ارتفاع – 160 سانتی متر MIDI و 190 سانتی متر MAXI – وجود دارد که برای تهیه میز یا لابی بزرگتر با نور در بالا ایده آل است. چراغ روشنایی واقعی این ماژول ها از نظر تمایل قابل تنظیم است و در هر موقعیتی قابل تنظیم است. به دلیل رنگ آنتراسیت ، قاب ماه MOON در شب تقریباً قابل مشاهده نیست. فقط نور خالص باقی مانده است!

طراح: Klaus Nolting

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-139613”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-146243”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-245018”))؛

سالن BOXX

BOXX یک سیستم زندگی مدولار با طراحی مکعب با سه ماژول صندلی در اندازه های مختلف ساخته شده از آلومینیوم در آنتراسیت مدرن یا سفید است ، ترکیبات زیادی از طرح را ارائه می دهد. با کوسن های ضخیم و راحت ، از هر ماژول نشیمن می توان به عنوان مدفوع ، پشتی یا گوشه ای استفاده کرد و می توان آنها را با اتاق نشیمن یا ارتفاع غذاخوری تطبیق داد. ماژول های ذخیره سازی اضافی به شکل C یا U در دسترس هستند ، که هر دو طرف ماژول را بیشتر گسترش می دهند ، و همچنین فضای ذخیره سازی مناسب برای اثاثه یا لوازم داخلی را فراهم می کند.

طراح: کارستن ویگل

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-417561”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-418081”))؛

سالن CARO

در کنار استخر یا در تراس ، CARO Lounge یک تجربه لوکس برای استراحت در بعد از ظهر و عصرهای سبک تابستان ارائه می دهد. قاب های آلومینیومی CARO که با یک سایه گرد گرد مشخص می شوند ، با ظرافت بافته شده از طناب String-Flex در هم آمیخته و راحتی کاملی را فراهم می کنند. با کوسن های صندلی مخمل خواب دار و بالشتک های پراکنده گاه به گاه و یک ست با یکی از دو میز قهوه با ارتفاع متفاوت در رنگ های مختلف سرامیکی.

طراح: هافمن کهلیس طراحی

بنابراین ، اگر می خواهید با استفاده از گزینه های زیبا ، بادوام ، با کیفیت و مبلمان ، تجربه فضای باز خود را ارتقا دهید ، به دنبال سولپوری نباشید.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-188938”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-378505”))؛

اطلاعات

مبلمان فضای باز SOLPURI

www.solpuri.com

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-211605”))؛

مجله اصلی / چاپ دیجیتال هیبرید / داستان های بیشتر در مورد خانه و هنر

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-129306”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-804636”))؛

این مقاله را به اشتراک بگذارید ♥

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-164555”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-426219”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-129996”))؛

The post Solpuri ، Luxury And Elegance Outdoors اولین بار در مجله Essential Marbella ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *