TA-KUMI ، هنر آشپزی خوب ژاپنی

اگر غذاهای سنتی ژاپنی را دوست دارید و هنوز تجربه فراموش نشدنی در Ta-Kumi را تجربه نکرده اید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه چیزی در انتظار شماست. Ta-Kumi در گوشه Gregorio Maranhón و Calle Pablo Casals در ماربلا واقع شده است ، پیشروترین رستوران ژاپنی در این شهر است و به درستی یکی از بهترین رستوران های اسپانیا محسوب می شود.


کلمات: جیمز سینکلیر، عکس: احترام به TA-KUMI

مرا در این مجله دیجیتال ببر

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-316502”))؛

اگر غذاهای سنتی ژاپنی را دوست دارید و هنوز تجربه فراموش نشدنی در Ta-Kumi را تجربه نکرده اید ، ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید چه چیزی در انتظار شماست. Ta-Kumi در گوشه Gregorio Maranhón و Calais Pablo Casals در ماربلا واقع شده است ، رستوران برجسته ژاپنی در این شهر است و به حق یکی از بهترین رستوران های اسپانیا محسوب می شود.


کلمات: جیمز سینکلیر، عکس: احترام به TA-KUMI

این را در ژورنال دیجیتال ببینید


UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-104061”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-881126”))؛

در اینجاست که سرآشپزهای توشیو تسوتسوی و آلوارو آلبروا در تجارت خود مشغول هستند و طرز ماهرانه ای طیف متنوعی از غذاهای بافتی از ساشیمی ، نیگری و تاکومی را ایجاد می کنند که باعث می شود شام های معمولی برای بیشتر از همه باز شود ، با محصولات با کیفیت بالا ساخته شده توسط Riofrio ، Motril ، Huelva ، بازار ماهی کادیز و ماربلا.

توشیو از فوکوکا ، ژاپن ، قبل از اداره آشپزخانه هتلی مجلل در پالما دو مایورکا ، رستوران خود را در لس آنجلس (میکادو) داشت ، جایی که با آلوارو ، که سالها تجربه در غذاهای ژاپنی در شانگهای و اروگوئه داشت ، مسیرهای مشترکی را طی کرد. آنها به خوبی توسط همسرانشان امی نودا و آنابل آموندو و همچنین خوان سانچز و تعدادی پیشخدمت پشتیبانی می شوند كه اطمینان حاصل می كنند مشتریها از هیچ چیز طلب نمی كنند ، خواه در ماربلا باشند یا خواهرشان در مالاگا.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-273535”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-147727”))؛

Ta-Kumi اخیراً یک تحول کامل را که توسط Paco Lago Interioriza انجام شده است به اتمام رسانده و رستوران را با حال و هوایی معاصر به روز می کند که فضای تصفیه شده ای شامل چوب ، سنگ و نور محیط را نشان می دهد. همچنین یک تراس بزرگ با طول کامل رستوران وجود دارد که در تمام طول سال مکانی بسیار محبوب است.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-137147”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-141065”))؛

این منو طیف وسیعی از گزینه ها شامل غذاهای پیش غذا ، تارتار ، تاتاکی ، ساشیمی ، نیگیری ، اوراماکی ، تماکی ، گوزاس ، تمپورا ، ماهی و گوشت را ارائه می دهد. با چنین انتخاب بزرگی ، بازدیدهای مختلفی برای یافتن عزیزانتان به طول خواهد انجامید. همچنین می توانید وسایل درخواستی آنها مانند Ramen ، Shabushabu ، Sukiyaki و Wagyu و همچنین انتخاب منحصر به فرد خانه های Tempura Roll را وسوسه کنید. یک لیست شراب بسیار غنی وجود دارد ، و رستوران علاوه بر این Sake را برای یک تجربه کاملاً معتبر ارائه می دهد.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-501309”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-162642”))؛

سه شنبه باز – شنبه 13: 00-16: 00 و 19: 30-23: 00 (در صورت عدم محدودیت) ، یکشنبه 13: 00-18: 00. دوشنبه ها تعطیل است. رزرو میز خود را از قبل فراموش نکنید. Ta-Kumi برای رویدادها و جشن ها در دسترس است و می توانید برای خدمات برداشت با آنها تماس بگیرید.

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-946307”))؛

اطلاعات

رستوران TA-KUMI ، MARBELA

تلفن: 952 770 839.
کاله گرگوریو مارانون ، 4. ماربلا.
www.restaurantetakumi.com

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-116494”))؛

مجله اصلی / چاپ دیجیتال هیبرید / داستان های بیشتر در مورد ماربلا

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-604347”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-191602”))؛

این مقاله را به اشتراک بگذارید

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-575579”))؛

UNCODE.initRow (document.getElementById (“script-124275”))؛

TA-KUMI ، هنر آشپزی خوب ژاپنی ، اولین بار در مجله Essential Marbella ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *